Sevgili ESGİAD Ailesi

Böylesi güçlü, cesur ve gelecek vaat eden bir sivil toplum kuruluşunun yönetiminde görev almak şahsın ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına büyük bir gurur ve heyecan kaynağı.

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana en önemli mottomuz olan birlik ve dayanışma ruhunu korumak ve daha iyi yerlere getirmek için verdiğimiz mücadelenin karşılığını sizlerin destek ve yakın ilgisi ile derinden hissediyoruz.

Ben yönetim kurulunda görev alan tüm arkadaşlarımın ortak gayesi Eskişehir’in Türkiye’de yaşadığı ayrıcalıklı havayı Eskişehir’de ESGİAD olarak yaşamak ve yaşatmaktır.

Hepimiz şehrimizin gelişimi, iş dünyasının ivme kazanması ve şehrimizin değişim süreçlerine zorlanmadan ayak uydurabilmesi adına iddialı, heyecanlı ve en önemlisi büyük bir heves içindeyiz.

Önceliğimiz önümüzdeki süreçte tüm gücümüzle gençlerden ve gençlikten yana olacak.

Başta iş dünyası ve sivil toplum olmak üzere siyaset, spor, bürokrasi gibi tüm alanlarda gençlerin liderliği ve söz sahibi olmasını istiyoruz ve bunun için ESGİAD’ın birikim ve etkinliğini her platformda çekinmeden kullanacağız.

Üyelerimiz ve genç insanları ruhunun yaptığı her işin sonuna kadar destekçisi olacağımız gibi onların yaşadığı sorun ve sıkıntıları aşmak adına da ciddi bir mesai harcayacağımızı belirtmek isterim.

Değerli dostlar
Biz büyük bir aileyiz. Bu aile siyasi, etnik ya da farklı hiçbir ayrımın gözetilmediği ve doğrunun bulunması adına tüm tartışmaları olgunlukla yapabileceğimiz demokratik bir sivil toplum kuruluşudur.

Gerek tavsiyeleriniz, gerek ise eleştirileriniz bizler için çok değerlidir. Katılımcılığı esas aldığımız yönetim anlayışı ile ESGİAD’ı birlikte yönetmeye, ortak çıkar ve hedeflerimiz için ilerleyen dönemde de sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla …

Ulaş Entok / ESGİAD Yönetim Kurulu Başkanı